Zabiegi implantacji wszywki alkoholowej

Centrum Esperal w woj. pomorskim świadczy usługi medyczne w zakresie leczenia alkoholizmu. Jest wyspecjalizowaną kliniką, w której wykonywane są terapie bazujące na działaniu disulfiram. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, przygotowaliśmy dwa pakiety implantacji esperalu.

Esperal Standard

Zabieg łączy w sobie niezwykła skuteczność przy atrakcyjnej cenie. Długotrwałe działanie wszywki alkoholowej i niska cena, sprawiają, że rozwiązanie jest wyjątkowo ekonomiczne. Oczywiście w terapii zostaje użyta oryginalna wszywka alkoholowa ponadto do zaszycia ranki wykorzystane są tradycyjne szwy. W celu ich zdjęcia są niezbędne wizyty kontrolne.

Esperal VIP

W ramach tego pakietu pacjent otrzymuje najbardziej komfortową implantację esperalu oferowaną w całym woj. pomorskim. W tej wzbogaconej ofercie pacjentowi zostaje wykonany zastrzyk z antybiotyku, który niemal całkowicie eliminuje ryzyko infekcji. Wszczepiony zostaje oryginalny esperal w postaci wszywki alkoholowej przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego. Do zaszycia powstałej ranki wykorzystywane są szwy kosmetyczne, które się rozpuszczają. Dzięki ich wykorzystaniu ograniczone do minimum są wizyty kontrole.

Z myślą o wszystkich pacjentach, którzy ponad wszystko cenią sobie prywatność i wygodę, oferujemy terapie esperalem pod wskazanym adresem podczas wizyty domowej.

Nie mieszkasz na pomorzu? Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego partnera oferującego zabiegi w całej Polsce. Wejdź na https://www.esperal.edu.pl/.